Customer Experience Manager

Firmy doradcze i konsultanci CX

GCE Consulting

GCE Consulting to butik doradczy. Jesteśmy prekursorami w Polsce i ekspertami w zarządzaniu doświadczeniami klientów, pacjentów i pracowników (Customer, Employee & Patient Experience).

Everbe

Jesteśmy pionierem na polskim rynku w zakresie transformacji w obszarze Customer Experience oraz Employee Experience Management.

Bartek Lechowski

Pracuję ramię w ramię z zespołami, pomagając im osiągać lepsze wyniki dzięki Customer Experience.

ProOptima

Od 2007 pomagamy firmom dbać o ich najważniejszy zasób - klientów, z pomocą najważniejszego aktywu, jakim są pracownicy!

Customer Fixe

Naszą ideą jest klient. Pomagamy firmom w budowie efektywnego biznesowo ekosystemu, w którym klient i jego doświadczenia znajdują się w centrum uwagi. Pomagamy klientom bezproblemowo podróżować w relacjach z markami

CustomerMatters

Zajmujemy się Customer Experience (CX), tj. wspieramy firmy wszystkich branż w prowadzeniu biznesu, w którym uwzględnia się głos klienta i pracownika, rozwijaniu kompetencji CX zespołów CX i wszystkich pracowników (Customer Experience Management - CXM).

Fuzers

Jesteśmy firmą doradczo-projektową w obszarze Customer Experience. Pomożemy Ci przełożyć wiedzę o klientach na konkretne działania. Takie, które poprawią ich doświadczenie oraz Twoje wskaźniki biznesowe. Pracujemy głównie z korporacjami oraz dużymi firmami.

Katarzyna Wojciechowska

Jestem strateżką łączącą wiedzę z zakresu marketingu, psychologii i komunikacji - holistyczne podejście uwzględniające trendy, zmiany społeczne, zrozumienie klienta oraz nasze zasoby i wartości, pozwala na wypracowanie wizerunku marki wyróżniającej się na tle konkurencji i odpowiadającej na realne potrzeby grupy docelowej.
Reklama