W tym roku koneferencja odbędzie się w formie hybrydowej - online i stacjonarnie we wrocławskim Barbarze, czyli przestrzeni kulturalnej, znajdującej się w samym sercu Wrocławia. Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Iga Mościchowska, Krzysztof Miotk, Piotr Wojciechowski, Dawid Tkocz, Piotr Źrołka czy Joanna Murzyn.

- Wydarzenie kierowane jest do osób, które chcą czerpać inspirację do tworzenia kreatywnych rozwiązań stosowanych w codziennym życiu i biznesie, przekwalifikować się i zyskać merytoryczną wiedzę w przystępnej cenie, a także rozwijać swoją kreatywność i poznać wskazówki, jak zachować balans, między projektowaniem a zdrowiem psychicznym - podkreśla organizator, czyli Stowarzyszenie I DESIGN. 

I DESIGN promuje innowacyjność i branżę kreatywną. Różni się od innych tego rodzaju eventów tym, że dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne. W ten sposób wspierają z jednej strony Fundację NON LICET, a z drugiej branżę kreatywną poprzez szkolenia i profesjonalizację. 

- Ideą wydarzenia jest pokazanie, że każda kwota przekazana na cele charytatywne ma sens i z małych, pojedynczych wpłat jesteśmy w stanie zebrać pokaźną sumę. Dlatego też bilety na wydarzenie są w okazyjnych cenach, tj. od 79 zł, aby każdy, niezależnie od sytuacji ekonomicznej, miał możliwość edukować się i szkolić u ekspertów, którzy występują na największych scenach w Polsce i nie tylko - dodaje organizatorzy.

Bilety na wydarzenie (offline oraz online) dostępne są na stronie: https://i-design.com.pl/conference

Patronem medialnym konferencji I DESIGN jest magazyn "Customer Experience Manager".